O nás

Jsme rodinná firma, která vstoupila na český a slovenský trh v roce 1999.

Všechny naše sauny vyrábíme na míru, dle vašeho přání a zadání. Pro výrobu našich saun využíváme lety prověřené technologie a nasbírané zkušenosti. Postaráme se o vás od prvotní konzultace až po montáž vaší sauny. Vyrábíme sauny jak pro domácí, tak pro komerční využití, zaštiťujeme realizace wellness.

Naše poslání

Rádi bychom Vás seznámili s hlavním krédem naší společnosti. Na trh jsme vstoupili v roce 1999 s cílem obohatit o novinku sortiment produktů zaměřených na péči o zdraví. Touto novinkou byla infrasauna, jejíž účinky a efektivitu jsme měli možnost osobně otestovat a ověřit. V roce 1996 na Olympijských Hrách v Atlantě infrasauna oslovila odbornou i laickou veřejnost. Od této doby si díky nízkým provozním nákladům, blahodárným účinkům na zdraví a variabilnosti použití nachází stále více spokojených uživatelů.

Jeden ze zakladatelů naší společnosti, pan František Vaněk, se stal poradcem pro odbornou i laickou veřejnost v oblasti infračerveného tepla. Díky tomu také okamžitě reagujeme na nejnovější trendy a legislativu v oblasti infrasaun ve světě. Jako jedni z mála v ČR vlastníme vzorec pro výpočet osazení prostoru infratechnologií a proto jsme schopni vyhovět těm nejnáročnějším požadavkům klientů na atypické infrasauny i pro větší počet lidí (sportoviště, mateřské školy, hotely, lázně,..) a infrasauny na míru. Protože jsme přesvědčeni, že infrateplo znamená život a regeneraci, máme v úmyslu se i nadále vedle tradičních metod saunování věnovat oblasti infratechnologie a rozšiřovat ji o nové produkty, přinášející další zlepšení kvality životního stylu a prostředí.

Zároveň víme, že každá saunovací procedura má to své, a že vedle infrasauny jsou zde také další typy saun, které jsou našemu zdraví velmi přínosné a obohacující. Náš sortiment se proto začal postupně rozšiřovat o finské sauny, bio sauny a následně také sauny obohacené o ionizační solnou terapii – solné sauny. 

Jelikož současně s tím narůstala a stále narůstá osvěta v oblasti infratepla a jeho obrovském významu pro lidský organismus, přivedla nás tato skutečnost na novou myšlenku, kterou byla kombinace různých druhů procedur, v základu finského saunového topidla a kvalitní, rehabilitační infratechnologie. Kombinovaná sauna nám teď konečně umožňuje využít infrateplo v různých variantách také v klasické finské sauně.

Samozřejmostí pro nás je, že se všechny naše sauny vyznačují vysokou kvalitou zpracování, a to jak z hlediska designové, tak užitné hodnoty. Jsme si vědomi toho, že tyto dvě stránky k sobě v oblasti výroby a užívání saun neoddělitelně patří, že detail dělá stavbu, a že naddimenzování z hlediska samotné konstrukce znamená u našeho typu produktu více – delší životnost a tím i relaxační chvíle. 

Díky našim spokojeným zákazníkům navazujeme v průběhu celé naší existence spolupráci s vybranými obchodními partnery a zabezpečujeme tak širokou kompletní nabídku v oblasti nejen domácího, ale také veřejného WELLNESS. Do našich saun používáme podle našeho nejpreciznějšího uvážení kvalitní technologie předních světových značek, jako jsou Elstein, Harvia, Sentiotec, Tylo, Helo, EOS, Huum a další.

Děkujeme vám všem, kteří jste se stali součástí našich spokojených zákazníků a věrných uživatelů našich saun a také vám všem, kdo se chystáte vložit v nás svou důvěru a přidat se! Věříme, že společně vymyslíme a uskutečníme spoustu krásných nápadů, které proměníme v ta „vaše“ místa relaxu a pohody.

0
zákazníků
0
let zkušeností
0
členů týmu
0
shoroomy
0 +
materiálů

Naši lidé

Sauny Vital jsme založili v roce 1999 ze dvou důvodů. Jsme fanoušci saun a zároveň jsme zde chtěli přivést infrasauny. Saunování je prostě naše vášeň a jsme rádi, že můžeme tvořit pro lidi, kteří to mají se saunováním stejně.

David Vaněk

Zakladtel

Přinášíme zdraví. V dnešní době čím dál tím více lidí řeší svůj fyzický i psychický stav. Chceme aby se lidé při spolupráci s námi cítili dobře, chceme aby se cítili dobře i v našich saunách.

Anna Serafinová

Brand Manager

Naše značka si zakládá na kvalitě a vztahu se zákazníkem. Vždy se snažíme dosáhnout maximální možné spokojenosti zákazníků. Pomáhá nám k tomu vlastní výroba i šikovní řemeslníci, kteří společně s námi sauny vytváří.

Jiří Urbanec

Vedoucí výroby

V naší firmě dbáme na přísně dodržování technologických postupů, díky toho dokážeme dosáhnout maximální kvality při výrobě sauny a spokojenosti našich zákazníků při jejím užívání.

Martin Lotter

technolog