Přemýšlíte o naší Finské Sauně? Kde jí můžete vyzkoušet v Praze?

2 června, 2021

Naše Finské, ale i infrasauny můžete vyzkoušet na různých místech České republiky. Pokud jste fanoušci saunování z našeho hlavního města, pak jistě oceníte možnost vyzkoušet si jednu z našich veřejných saun.

Saunový svět SAUNA SPOT Dvorce

Je umístěn na břehu Vltavy vedle Žlutých lázní. Jedná se o jediný saunový svět, který je umístěn v přírodě, ale zároveň v centru Prahy.

V saunovém světě naleznete několik druhů saun. Unikátní SAUNA NIKÉ má jedinečný výhled na plynoucí Vltavu. Teplota se v ní pohybuje mezi 80-90°C a vlhkost je 20-30%. Další povedenou finskou saunou je SAUNA THEIA, která má o něco menší vlhkost a především je vhodně doplněna solárním zářičem, který napomáhá proti depresím. Pokud patříte mezi milovníky horkých saun, pak určitě vyzkoušejte saunu s názvem HÉRA, která je, kromě větších teplot, doplněna i aromatickými vůněmi. SAUNA HÉBE je pak perfektní pro regeneraci horních cest dýchacích. Navíc je vkusně doplněna solným panelem. Ten regeneraci dýchacích cest velmi napomáhá.

V SAUNA SPOTU si můžete užít i saunové ceremoniály, vířivku nebo bar. Určitě vás překvapí i velmi přátelská cena, která se pohybuje od 300 Kč do 350 Kč za 90 minut saunování.

Plavecký bazén Podolí

Naše sauna se stala součástí největšího plaveckého stadionu u nás, v Praze – Podolí. Udělejte si na sebe čas a přijďte si užít relax a trošku sportu k tomu!

Nově otevřená sauna je opravdu prostorná. Je vyrobená z lípy a má prosklenou čelní stěnu – a to její prostornosti ještě přidává. Ochladit se můžete pod výklopnými kambalovými vědry nebo v ochlazovacím bazénku. Vychutnejte si chvíle odpočinku, uvolněte své tělo po výdeji energie a dopřejte si fyzický i psychický relax v podolském plaveckém a sportovním centru…